Nazywam się Joanna Brzeska, a moja praca jest moją pasją.
Staram się dbać o każdy szczegół tak, by wizyta w gabinecie była wyjątkowym przeżyciem. Uważam, że tajemnica zdrowego i pięknego wyglądu tkwi w indywidualnym i holistycznym podejściu. Podkreślam urodę swoich klientek, wykonując makijaż permanentny oraz zabiegi estetyczne. Największą radością jest dla mnie uśmiech osoby, która po zabiegu spogląda w lustro.

Upiększanie urody poprzez mikropigmentacje skradło moje serce w 2014 roku, gdzie odbyłam pierwsze kilkudniowe szkolenie z podstaw makijażu. Od tego czasu reguralnie rozwijam się poprzez liczne szkolenia. Ukończyłam dwie roczne szkoły makijażu permanentnego. Jedna z nich była dla mnie szczególnie ważna, gdyż nowych technik nauczały nas prelegentki z różnych części świata.
Z Rosji, Kazachstanu, Izraela oraz Rumuni. 
Rok 2017 okazał się być intensywny w zdobywaniu wiedzy.
Począwszy od stycznia każdego miesiąca uczestniczyłam w szkoleniach, aby zgłebić wiedzę o Makijażu permanentnym.
14 szkoleń w ciągu 12 miesięcy w Polsce jak i z zagranicznymi prelegentami w dziedzinie pigmentacji skóry.

Łącznie odbyłam 33 szkoleń, które sumując wyniosły 63 dni szkoleniowych.

Obecnie OBRONIŁAM TYTUŁ TRENERSKI na studiach podplomowych GWSH w Katowicach - kierunek Advanced Permanent and Medical Pigmentation Trainer.
Jest to TRZECIA ROCZNA SZKOŁA pigmentacji do której uczęszczałam.

Wiedzy nigdy za wiele, a uczestniczenie w nich sprawia mi również ogromną radość. 
Najbardziej jednak lubię, kiedy nasze spotkania stają się częstsze, bo powroty zadowolonych klientów, to dla mnie zawsze największa nagroda i satysfakcja, a jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju.

Nasz wygląd jest naszą wizytówką. Musimy jednak pamiętać, że o piękno należy zadbać. Każda z nas jest inna, a tym samym wyjątkowa, co bardzo mnie cieszy! Uważam, że drobnymi poprawkami kosmetycznymi można wydobyć z kobiety ogromny potencjał oraz pewność siebie.

Moment pojawienia się uśmiechu na twarzy spowodowany efektem, kiedy ktoś poczuję się lepiej „w swojej skórze”, albo wyzbędzie się kompleksów związanych ze swoim wyglądem jest najlepszym komplementem i docenieniem mojej pracy.