Peeling PQAge
- natychmiastowy lifting, ujędrnienie i biorewitalizacja skóry bez złuszczania

PQAge to innowacyjny medyczny peeling o działaniu silnie ujędrniającym, liftingującym oraz biorewitalizującym: wygładza skórę, wyrównuje jej koloryt, zmniejsza widoczność porów, leczy trądzik, pobudza do dalszej regeneracji, a przy tym nie powoduje złuszczania naskórka. Zabieg gwarantuje natychmiastowy efekt silnego napięcia i ujędrnienia skóry i mimo wysokiego stężenia zawartego w nim kwasu TCA - może być wykonywany przez cały rok, również jako zabieg lunchowy lub bankietowy. Peeling ten jest bardzo skuteczny, gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu, a rezultat utrzymuje się przez bardzo długi czas.


 

Zabieg BB GLOW - ujednolicenie koloru skóry

Jest to jedna z najnowszych innowacji w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej i estetycznej pochodząca z centrum współczesnej kosmetologii, czyli z Korei. Wykorzystuje naukowo sprawdzoną technologię nano-igłowania, aby bezpiecznie zaaplikować bogaty w składniki odżywcze kremowy pigment do górnej warstwy skóry. Zabieg ten zapewni lekkie i średnie pokrycie, aby zakamuflować wszystkie niedoskonałości twarzy – w tym przebarwienia, zaczerwienienia, cienie i duże pory.

 
 

Zabieg ESTGEN

Estgen to bioaktywny żel, w którego skład wchodzą białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, enzymy, aminokwasy i pochodne kwasów nukleinowych. Zawdzięcza swą skuteczność kompleksowi transferyn, które wpływają na działanie czynników wzrostu.

Specjalistyczne zabiegi z użyciem ESTGEN mają szeroki wachlarz zastosowań. Działają kompleksowo na wiele problemów skórnych:

 • Działają łagodząco na stany zapalne
 • Łagodzą i zmniejszają dysfunkcję tkanek przy egzemie, łuszczycy, AZS
 • Zmniejszają lub leczą problemy trądzikowe
 • Widocznie i znacząco zagęszczają skórę- efekt widoczny JUŻ PO 1 ZABIEGU
 • Przyspieszają proces gojenia
 • Regenerują naskórek po intensywnych zabiegach medycyny estetycznej
 • Przyspieszają produkcję fibuliny i fibruliny, alfa-elastyny

Terapie ESTGEN używamy w celu:

 • Wypłycenia blizn potrądzikowych i innych
 • Usunięcia/ i lub zmniejszenia przebarwień o różnym pochodzeniu
 • Odmłodzenia i zagęszczenia skóry
 • Wypłycenia/ minimalizacji zmarszczek

 

Profhilo – molekuła młodości, jędrność i elastyczność

Profhilo to innowacyjny preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości.

Dzięki zastosowaniu naturalnego wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o najwyższym jak do tej pory stężeniu (aż 64mg w jednej dawce) oraz nowej generacji sieciowania kwasu hialuronowego, dzięki czemu nie posiada wad chemicznej modyfikacji, powstał preparat o działaniu wielopoziomowym. Oznacza to, że odmładzamy nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która stanowi rusztowanie skóry.

Tajemnica molekuły młodości polega na powolnym i długotrwałym uwalnianiu się z miejsca wstrzyknięcia, przebudowując i przywracając utracone przez lata składniki skóry. Dodatkowo łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu odzyskuje swoją jędrność i elastyczność.


 

Revofil AQUASHINE - rewitalizacja, synteza kolagenu i elastyny

Wyjątkowa, głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym dla przesuszonej, zmęczonej, pozbawionej blasku skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk
Poprawia elastyczność i nawilżenie skóry już po pierwszym zabiegu.
Działanie peptydów polega m.in. na pobudzaniu komórek skóry do syntezy kolagenu i elastyny, odpowiadających za jej napięcie, jędrność i elastyczność.Peptydy biomimetyczne, stymulują naturalne mechanizmy naprawcze i regeneracyjne naszego organizmu.
Nieusieciowany kwas hialuronowy działa silnie nawilżająco.
 Kompleks odżywczy stymuluje procesy naprawcze, odżywia i rewitalizuje skórę.

Skinboosters Vital - mezoterapia głęboka

Głęboka rewitalizacja skóry polega na podskórnej mezoterapii igłowej częściowo usieciowanym kwasem hialuronowym. Jest to najlepsza metoda na zachowanie młodego wyglądu bez użycia skalpela.

Skinboosters Vital to stabilizowany kwas hialuronowy stworzony dzięki wyjątkowej, opatentowanej technologii NASHA stosowanej w produktach marki. Charakteryzuje się on wysoką trwałością, a zaaplikowany w odpowiednie warstwy skóry daje efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia. Wysoką skuteczność koncepcji Skinboosters Vital potwierdzają badania kliniczne i setki tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie.

 

Zabieg PRX T33 - wzrost fibroblastów i rozjaśnienie

PRX T33 to połączenie TCA i wody utlenionej w odpowiednim stężeniu charakteryzuje się następującym działaniem:
TCA 33% – bez uszkodzenia skóry, stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, które dzięki H2O2 mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów.
Kwas Kojowy 5% i H2O2 – mają działanie rozjaśniające

Mała inwazyjność dla pacjenta sprawia, iż jest to świetny zabieg bankietowy. W celu lepszych rezultatów zaleca się połączenie z mezoterapią dermapen.

 

Lipoliza iniekcyjna - redukcja tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna to zabieg redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej przy pomocy mezoterapii igłowej tkanki preparatem lipolitycznym. W wyniku wywołanej reakcji chemicznej następuje zniszczenie komórkowych komórek tłuszczowych a tym samym rozpuszczenie tkanki tłuszczowej. Upłynnione komórki tłuszczowe transportowane są do wątroby a następnie wydalane z organizmu w wyniku naturalnych procesów metabolicznych zachodzących w organizmie.


 

Mezoterapia igłowa twarzy, szyi i dekoltu

Mezoterapia igłowa jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej stosowanych w walce z procesami starzenia się skóry oraz leczenia zmian chorobowych oraz ich profilaktyki.

Zabieg polega na podaniu niewielkich ilości preparatów odżywczych bezpośrednio w skórę za pomocą drobnych iniekcji, w celu opóźnienia procesów starzenia się skóry, poprawy jej kondycji i wyglądu. Mezoterapia igłowa jest doskonałym uzupełnieniem innych zabiegów medycyny estetycznej, takich jak wypełniacze, toksyna botulinowa, zabiegi laserowe i często może być wykonana podczas tej samej wizyty. 


 

Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN

Mezoterapia mikroigłowa jest metodą pobudzenia procesu odnowy kolagenu i elastyny w skórze, wywołanego kontrolowanym mikrouszkodzeniem skóry poprzez jej nakłuwanie sterylnymi, medycznymi mikroigłami. W efekcie serii kilku zabiegów, skóra staje się grubsza, bardziej napięta, drobne linie znikają, głębsze zmarszczki, blizny i rozszerzone pory wyraźnie się spłycają, a kolor i tekstura skóry ulega ujednoliceniu.